Výroba LED lampiček s dřevěnou základnou a vlastním motivem

Light4Life poskytuje možnost výroby vlastního motivu podle vašich přání. Tyto LED lampy jsou právě díky své velikosti decentní a praktické.
Ozdobí každý kout, stůl, poličku jak doma tak i v práci.  Produkt je vybaven dotykovým spínačem s nastavením jasu a paměťovými funkcemi. Díky tomu lampička ideálně poslouží i jako noční osvětlení. Variant motivů je nespočet. Motivy z našeho obchodu berte, prosím, jen jako malou ukázku toho, co pro vás můžeme udělat.  Jako předlohu potřebujeme pouze jakýkoliv váš obrázek ve vectorovém formátu ( Ai, Eps…). Případně jsme schopni za příplatek převést váš obrázek do vektorového formátu.

Kontaktujte nás zde, pomocí kontaktního formuláře či e-mailem: info@light4life.cz a domluvíme vše potřebné. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Celková finální částka za produkty závisí na požadavcích a grafické předloze klienta ( počet kusů, složitost grafického návrhu).

V rámci zakázkové výroby jsme schopni pro Vás vyrobit řadu dalších produktů nebo motivů, které nemáme běžně v nabídce e-shopu.

Kvůli celkové náročnosti výroby vlastního motivu je tato služba pro klienty, kteří mají zájem o 5 a více kusů jednoho motivu. Děkujeme za pochopení.

o PRODUKTU

SPECIFIKACE

Pro rychlejší realizaci výroby lampy s vlastním motivem, zasílejte obrázky ve vektorových formátech ( Ai, Eps). Váš obrázek můžeme za příplatek upravit a převést do vektorového formátu.

Váš požadavek zpracujeme s individuálním přístupem specialisty. Cenovou nabídku vám zpracujeme do jednoho pracovního dne. Nenašli jste to, co jste hledali? Pro vypracování individuální nabídky nebo s obecnými dotazy nás kontaktujte na e-mailu: info@light4life.cz

Materiál: Bukové dřevo, silikon, akryl. sklo
Světelný zdroj: LED
Barevná teplota: 3000k
Výkon: 1.6W
Kapacita baterie/napětí: 500 mAh, 3.8 V
Délka nabíjení: 70 minut 
Životnost baterie: 72 hodin na střední záření
Vstup USB adaptéru: 1.6W 5V/1A
Životnost přibližně: 2500 hodin

Maximální velikosti Akrylátové desky: 
120mm (šířka) x 170mm (výška),  celková  velikost produktu bude 120mmx207mm.